کد خبر : 4204
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵

شرح ملاقات بازاریان با فرماندار چرام؛

توفیقیان فرماندار چرام: با تکیه بر تخصص روانشناختی، طبیعت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خشن است

توفیقیان فرماندار چرام: با تکیه بر تخصص روانشناختی، طبیعت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خشن است

مشاهدات عینی خبرنگار تحلیلگران جوان و همچنین به گفته سرباز و دو تن از کارمندان نه فرماندار تشریف داشتند و نه احدی از معاونیین البته پس از ساعتی معطلی فرماندار به همراه معاون تشریف فرما شدند…

گزارشگر: حسن اکبرپور

شهر چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد آبستن تحولات متفاوتی است مگر آنکه مسئولانی بابصیرت و دلسوز آرمانهای امام انقلاب با تدبیری سترگ این فضا را مدیریت نمایند.

اگرچه نمیتوان حکم کرد اما به ضرس قاطع میتوان گفت که بخشی از تبعیض در جامعه خون دل خورده ایران عزیز محصول اعمال نفوذ مشتی رند است که در تسریع اهداف انقلاب همواره سنگ اندازی کرده اند.

چرام، شهری با مردمان نجیب که با گذری در مناسبات آن میتوان به رأفت و نوعدوستی در آن گواهی داد.

بخشی از این مردم تحت عنوان بازاریان امروز به دفتر فرمانداری چرام مراجعت کردند، مشاهدات عینی خبرنگار تحلیلگران جوان و همچنین به گفته سرباز و دو تن از کارمندان نه فرماندار تشریف داشتند و نه احدی از معاونیین البته پس از ساعتی معطلی فرماندار به همراه معاون تشریف فرما شدند…

پس از اذن فرماندار و البته با فشار حضار نهایتا فرماندار جمع بازاریان را به صرف چای پذیرا شدند.

فرماندار چرام هاج و واج از اینکه نمیداند در شهر و شهرداری چه خبر است و بازریان متعجب از اینکه مگر رئیس شورای تأمین امکان دارد از این موضوع مهم بی اطلاع باشد. نگارنده اما نگاه دیگری دارد که در فرصتی مناسب به آن خواهیم پرداخت.

موضوع از این قرار است که شهرداری چرام قصد دارد تا با عنوان بازگشایی معابر شهری اقدام به تخریب مغازه های واقع در مرکز شهر چرام نماید، موضوعی که خواب را از چشمان کاسبان شهر گرفته است، کاسبانی که به لطف انقلاب اسلامی توانسته اند شغلی برای خود دست و پا کنند اما انگار که صبحگاهی قرار است به لطف پاسبانان حرم شهر با جنازه مغازه های خود نجوا کنند.

بهت آور اما پاسخ و تفسیر فرماندار چرام از مردمان استان بود، توفیقیان که خود را دانش آموخته روانشناسی مطرح نمودند، خوی و طبیعت مردم استان را خشن معرفی کردند که به مانند کوه های آن زمخت و درشت خو هستند و البته آیتی از قران را هم برای اثبات ادعای خود به عاریت گرفتند. جناب فرماندار اما یا نمیداستند یا نمیخواستند بدانند که همین درشت خویان گاها حتی نااهلان انقلاب را تحت عنوان مسئول همراهی نموده اند، مسئولانی که اوج کراماتشان تشخیص شیرینی عسل بوده است. بگذریم و قضاوت را به همان مردم بسپاریم تنها با یادآوری این نکته به فرماندار که عالیجناب برای شناخت خویشتن به خدمات متقابل انقلاب به هم کیشان خود و شما مسئولان به ولی نعمتان انقلاب را بنگرید تا بدانید و بدانید و بدانید که اگر نبود همین همراهی مردم چکمه بیداد پهلوی هرگز فرصت عرض اندام به ما و شما را نمیداد.

نکته جالب دیگر اما نگرانی بی جهت فرماندار از پوشش خبری این نشست بود که در اقدامی مضحک گوشی خبرنگار تحلیلگران جوان را تا پایان جلسه بیرون از اتاق بایگانی نمودند غافل از اینکه بیگانگان و سرویسهای بیگانه خوراک خبری خود را از ناکارآمدی ها پیدا میکنند نه خبرنگاری که در چارچوب انقلاب آماده خدمت بی منت است و البته هرگز شوق تمجید این جماعت را نداشته است. جالبتر اما اینکه صراحتا عنوان نمودند که با اجازه چه کسی عکس میگیرید غافل از اینکه زشت ترین خبرها محصول میرزابنویسی و بهترین خبرها محصول خودجوشی خبرنگاران بوده است.

ضمن آآنکه نگارنده قضاوت را به خواننده می سپارد اما عاجزانه از دلسوزان نظام و انقلاب خواهشمند است که پیش از آنکه دیر شود تدبیری برای نجات چرام نحیف اندیشیده شود.

گزارش و ملاقات توأمان به تاریخ ۱۵ آذرماه ۱۴۰۱ مربوط است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار