کد خبر : 425
تاریخ انتشار : جمعه 12 فوریه 2021 - 18:48

یک انتصاب و این همه حسادت/جفا در حق فرزندان زاگرس نشین

یک انتصاب و این همه حسادت/جفا در حق فرزندان زاگرس نشین

یک انتصاب و این همه حسادتمن هیچ گاه اسدی پور را ندیده ام و نمی شناسم اما سازوکار هلدینگ و چگونگی پیشرفت در این مجموعه عریض و طویل رابخوبی می شناسم و می دانم تا مدارج مهم را یکی یکی پشت سر نگذارید نمی توانید یکمرتبه از پله اول به پله آخر برسی، در طول

یک انتصاب و این همه حسادت
من هیچ گاه اسدی پور را ندیده ام و نمی شناسم اما سازوکار هلدینگ و چگونگی پیشرفت در این مجموعه عریض و طویل رابخوبی می شناسم و می دانم تا مدارج مهم را یکی یکی پشت سر نگذارید نمی توانید یکمرتبه از پله اول به پله آخر برسی، در طول سالهای خدمت در هلدینگ می بایست شایستگی خود را به منصه ظهور رسانده و امتیازات لازم را کسب کنید تا شاید بتوانید پست جدید و یا بالاتر را از آن خود نمایید، قطع به یقین دکتر احسان اسدی پور مراحل ذکر شده را یکی یکی کسب کرده که سران هلدینگ رای به مدیریت ایشان داده اند.
هر انتصابی نه به امر من می آیدو نه به نهی تو می رود آنکه تصمیم گیری کرده چنین انتصابی را به سرانجام برساند همه ی جوانب کار را سنجیده و سپس اقدام کرده است.
براستی اگر شمای نوعی انتخاب می شدید باز هم چنین وامصیبتای سر می دادید و یا چنان روزمه ایی نشر می دادید که هیچ کس را مثل خود نمی دانستید.
چرا هر وقت یکی از فرزندان این استان پستی نصیبش می شود بسرعت برق قلم ها از نیام بیرون آمده و شروع به سلاخی کسی می کنند که هنوز مهر انتصاب اش خشک نشده است.
چرا اینقدر تنگ نظرانه نگاه می کنیم، به عوض تخریب چرا تشویق نمی کنیم.
متاسفانه در این استان تا بوده همین بوده و هر کسی جایگاهی نیافت اولین کاری که می کند این است که، چرا نصبب فلانی شد، شما سنگ خودتان را به سینه بزنید با تخریب دیگران راهی برای شما باز نخواهد شد بلکه در منظر عموم هم نگاه کم بینی شما شناخته تر می شود و این به ضرر خودتان است و بس.
همانطور که در مطلب قبل هم گفتم هیچ کس را یلخی انتخاب نمی کنند باید از فیلتر های بسیاری عبور کند تا بتواند بر منصبی تکیه زند، تقلای بیهوده جز هدر دادن وقت مردم سودی نخواهد داشت.
عرض خود می بری و زحمت ما می داری.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار