کد خبر : 48
تاریخ انتشار : شنبه 16 ژانویه 2021 - 12:53

شکوهی، پیمانکار پروژه بهسازی بخشی از راه ارتباطی قلعه‌رییسی به دهدشت با ارسال متنی به صحبت‌های امام جمعه چاروسا واکنش نشان داد

شکوهی، پیمانکار پروژه بهسازی بخشی از راه ارتباطی قلعه‌رییسی به دهدشت با ارسال متنی به صحبت‌های امام جمعه چاروسا واکنش نشان داد

به گزارش تحلیلگران جوان، شکوهی در این متن گفته است که بیش از سه سال است که زیر بار ترافیک است.وی با بیان اینکه صحبت‌های آقای صلواتی بعد از این همه مدت برای من روشن است و یقین دارم مسائل شخصی در میان است، گفت: این پروژه همه آزمایشات رسمی و قانونی را دارد و

به گزارش تحلیلگران جوان، شکوهی در این متن گفته است که بیش از سه سال است که زیر بار ترافیک است.
وی با بیان اینکه صحبت‌های آقای صلواتی بعد از این همه مدت برای من روشن است و یقین دارم مسائل شخصی در میان است، گفت: این پروژه همه آزمایشات رسمی و قانونی را دارد و مثل هر پروژه‌ای ناظر دارد و نباید اینگونه غیرکارشناسی و بخاطر حب و بغض شخصی تریبون امام جمعه را آلوده دروغ و تهمت کرد.

پیمانکار پروژه مسیر چاروسا ادامه داد: آقای صلواتی پروژه براش مهم نیست هر وقت از کسی راضی باشد از ایشان تعریف و تمجید می‌کند و هر وقت هم مسائل باب میلش نیستند، انتقاد می‌کند.

وی گفت: اگر آقای صلواتی غرض شخصی ندارد چرا وقتی گلزار شهید آماده را با هزینه شخصی ساماندهی کردم، وی حاضر نشد برای افتتاح بیاید؟ آیا آنجا هم هزینه بیت‌المال تضییع شد؟

شکوهی با اشاره به زحماتش در این پروژه توضیح داد که این طرح اعتباری نداشت و کمتر پیمانکاری حاضر به انجام آن بود و من از روی دلسوزی و عرق منطقه‌ای آن را به نحو احسن و با پول شخصی انجام دادم و همه صورت وضعیت‌های آن هم طبق قانون و بدون هیچ نفوذی پیگیری شدند.

شکوهی تأکید کرد: راه ارتباطی قلعه‌رئیسی تا پاتاوه با رعایت همه نکات فنی و علمی احداث و تعریض شد و  با قاطعیت می‌گویم که شب‌ها راحت سر بر بالین می‌گذارم.

وی با اشاره به برخی خواسته‌های شخصی، بیان کرد: در روزهایی که من انتظار قدردانی دارم اینگونه مسائل شخصی دخالت داده می‌شوند و به من بدون حساب و کتاب اتهام زده می‌شود که قطعا در هر دو دنیا باید پاسخگو باشد.

شکوهی تصریح کرد: ادامه این پروژه را با وجود نبود اعتبار و ضرر و زیان فقط به حرمت قولی که به ححت‌الاسلام وحدانی، امام جمعه پیگیر و مردمی دهدشت دادم، پذیرفتم و تمام کردم.

بر خودم سخت می‌دانم که شخصی در این جایگاه ناراحت باشد از اینکه من در جایی از سرکشی و حمایت امام جمعه دیگری قدردانی کنم و بگوید چرا از او تشکر کردی و از من تشکر نکردی؟ اجازه بدهید ادامه ندهم و همه چیز را نگویم.

پیمانکار جاده قلعه‌رئیسی این را هم گفت: اگر هم واقعا آقای صلواتی کارشناس شده و فکر می‌کند این پروژه مشکل کیفی دارد چرا آن را از مسیر قانونی‌اش پیگیری نمی‌کند؟ مگر این پروژه کارفرما ندارد؟ مگر ناظر مقیم و ناظر استانی ندارد؟ مگر آزمایشگاه خاک آن را تأیید نکرده است؟ مگر این پروژه نزدیک به چهار سال زیر بار لاستیک خودروی شما نیست؟.

وی با این توضیح که در یک مقطع خاص توان کمک مالی به برنامه‌های فرهنگی آقای صلواتی را نداشتم، تصریح کرد: آیا باید بدون دلیل و مدرک به دیگران اتهام خورد و برد زد؟ آیا باید بدون سند مسئولان را متهم به دریافت هدیه و … کرد؟

شکوهی خطاب به آقای صلواتی ادامه داد که اگر اینجا بیت‌المال تضییع شد چرا برای استقرار هیئت رزمندگان اسلام در چاروسا صرفا برای مسئولیت من در این هیئت مخالفت کرده‌ای در حالی که این هیئت در همه بخش‌ها و شهرستان‌ها فعال است. آیا مشکل شخصی با من را باید به تریبون امام جمعه بکشانی؟

این پیمانکار همچنین یادآور شد که انتظار دارد آقای صلواتی با دید کارشناسی‌تری مسائل منطقه را بیان کند و هر چیزی که مشاوران او قبل از نماز به اسم خطبه‌های آتشین برایش می‌نویسند را از یک تریبون مقدس مطرح نکند تا این تریبون محل تسویه حساب و حب و بغض نشود.

او اضافه کرد که آقای صلواتی به حرمت حضورتان در این چند سال مسولیتی که در جریان ارزش‌های اسلام و انقلاب ادامه نمی‌دهم و از بیان حرف‌های دیگر که دقیقا دشمنان این جریان فکری اصیل را خوشحال می‌کند، صرف‌نظر می‌کنم و شما را دعوت می‌کنم به حفظ قداست تریبون نظام و جایگاه رفیعی که در آن قرار گرفته‌اید.

ولی شکوهی

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار