شماره : 5960
23 / 11 / 2023 - 10:49

ادای احترام پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام به مقام والای شهیدان

به گزارش تحلیگران جوان به مناسبت هفته بسیج،مدیریت ومجموعه پرسنل شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چرام، باحضوردریادمان شهدای گمنام،به مقام والای شهداء،ادای احترام نمودند. مدیریت شبکه بهداشت ودرمان چرام: احترام به مقام شهداء وکار والایی که این بزرگواران درنثارجان خود درحفظ وطن وپاسداری از اعتقادات مقدس خود نمودند،ما را به ادامه راه این شهیدان عزیز ثابت

به گزارش تحلیگران جوان به مناسبت هفته بسیج،مدیریت ومجموعه پرسنل شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چرام، باحضوردریادمان شهدای گمنام،به مقام والای شهداء،ادای احترام نمودند.

مدیریت شبکه بهداشت ودرمان چرام:
احترام به مقام شهداء وکار والایی که این بزرگواران درنثارجان خود درحفظ وطن وپاسداری از اعتقادات مقدس خود نمودند،ما را به ادامه راه این شهیدان عزیز ثابت قدم ترمی نماید وتا پای جان،عهد خود را جهت ادامه این راه مقدس اعلام می داریم.

حاج آقای امین نسب،رابط نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در شبکه بهداشت ودرمان:
از ویژگیهای بسیج وبسیجیان می توان به مواردی ازجمله کارجهادی،به روزبودن،سحرخیزی ،استعانت وارتباط مداوم باخدای متعال اشاره کرد.

خبرازموسی اکبریان خبرنگار تحلیلگران جوان

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5960 توسط موسی اکبریان و در روز پنج‌شنبه 23 نوامبر 2023 ساعت 10:49:50
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5946
12 / 11 / 2023 - 7:13

یکی از فرزندان کهگیلویه به فرماندهی انتظامی شهرستان رامهرمزمنصوب شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیل گران جوان و نقل از صبح زاگرس، سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل فراجای کشور در حکمی سرهنگ ستاد هدایت شهبازی از فرزندان شهرستان لنده در استان کهگیلویه وبویراحمد را به فرماندهی انتظامی شهرستان رامهرمز خوزستان منصوب کرد.  مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان رامهرمز با حضور مسئولان استانی و


  1. به گزارش پایگاه خبری تحلیل گران جوان و نقل از صبح زاگرس، سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل فراجای کشور در حکمی سرهنگ ستاد هدایت شهبازی از فرزندان شهرستان لنده در استان کهگیلویه وبویراحمد را به فرماندهی انتظامی شهرستان رامهرمز خوزستان منصوب کرد.

 مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان رامهرمز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزارشد.

سرهنگ هدایت شهبازی فارغ التحصیل دانشکده دافوس( کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت) از فرزندان شایسته شهرستان لنده و ایل بزرگ سلیمان شهرویی می باشد که سوابق خدمتی فرماندهی انتظامی شهرستان های ایذه، رامشیر، فرمانده یگان امداد ( ویژه ) شهرستان بهبهان،

فرمانده کلانتری ۱۲شهرستان بهبهان، رئیس کلانتری مرکزی بهبهان و جانشین منطقه انتظامی شهرستان اندیمشک را در کارنامه خدمتی خود دارد.خبرازموسی اکبریان

(بیشتر…)

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5946 توسط موسی اکبریان و در روز یکشنبه 12 نوامبر 2023 ساعت 07:13:39
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5932
4 / 11 / 2023 - 22:05

مراسم با شکوه راهپیمایی ۱۳ آبان ،روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز در چرام برگزار شد.

به گزارش تحلیگران جوان همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان‌ چرام راهپیمایی روز ۱۳ آبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای دانش آموز بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کردند. وباپلاکاردهای وبنرهای مرگ بر اسرائیل ومرگ برامریکاه به سمت مصلای قدیم این شهرراهی شدند.

به گزارش تحلیگران جوان همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان‌ چرام راهپیمایی روز ۱۳ آبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای دانش آموز بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کردند.
وباپلاکاردهای وبنرهای مرگ بر اسرائیل ومرگ برامریکاه به سمت مصلای قدیم این شهرراهی شدند.

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5932 توسط موسی اکبریان و در روز شنبه 4 نوامبر 2023 ساعت 22:05:40
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5923
30 / 10 / 2023 - 13:50

ِسردار خرمدل؛آماده هر نوع همکاری با مخابرات کهگیلویه وبویراحمد هستیم |کارنامه سپاه فتح استان مشحون از خدمات ماندگار

ِسردار خرمدل؛آماده هر نوع همکاری با مخابرات کهگیلویه وبویراحمد هستیم |کارنامه سپاه فتح استان مشحون از خدمات ماندگار نشست صمیمی مهندس خدادادخالق پناه سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد و سردار حمید خرمدل فرماندهی سپاه فتح استان برگزارگردید به گزارش تحلیلگران جوان……وبه نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد ،مهندس خداداد خالق پناه سرپرست مخابرات

ِسردار خرمدل؛آماده هر نوع همکاری با مخابرات کهگیلویه وبویراحمد هستیم |کارنامه سپاه فتح استان مشحون از خدمات ماندگار

نشست صمیمی مهندس خدادادخالق پناه سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد و سردار حمید خرمدل فرماندهی سپاه فتح استان برگزارگردید

به گزارش تحلیلگران جوان……وبه نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد ،مهندس خداداد خالق پناه سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد ضمن تقدیر وتشکر دعوت به حضور گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در جمله ای تاریخی در وصف سپاه فرموند«سپاه سنگر مستحکم انقلاب است”وسپاه علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی، در عرصه های دیگری همچون سازندگی، عمران، خدمت رسانی به محرومان، مسائل فرهنگی و هنری و تولید فکر انقلابی، نقش آفرین و تأثیرگذار است که این اقدامات باید ادامه یابند و به اطلاع مردم و افکار عمومی نیز رسانده شوند والحمدالله در تمامی عرصه ها سپاه فتح استان در کهگیلویه وبویراحمد خوش درخشید.

مهندس خداداد خالق پناه گفت ؛ زیر بنای توسعه، فرهنگ است وسردار خرمدل فرماندهی محترم سپاه فتح استان جهت بهره گیری از پناسیل بزرگان و ریش سپیدان در تصمیم گیری های محلی و مسائل قومی وقبیله ای در روزهای نخست حضور در استان اقدام به برگزاری همایش معتمدین ، ریش سپیدان ونخبگان استانی نمود و این نشست رامی توان نمونه عینی عملکردیک فرمانده مردمی دانست.

سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به نقش بی بدیل سپاه فتح در زلزله سی سخت اشاره کرد وگفت ، اقدامات بی نظیر سپاه فتح با فرماندهی سردار خرم دل در زلزله سی سخت در اذهان مردم این استان نقش بست ،چرا که همه دیدند سپاه فتح استان در بحث تخلیه،آوار برداری ، بهداشت وساخت وساز پیش قدم بود و عملکرد سپاه به عنوان یکوالگو در حوادث مشابه مطرح گردید.

وی در ادامه به اجرای نهضت محرومیت زدایی اشاره کرد وگفت ، در روستاهای محروم و دور افتاده و جاهایی که عملا امکان آبرسانی با مشکلات وهزینه های بالایی ممکن نبود، بسیج سازندگی سپاه فتح استان،غیر ممکن ها را ممکن نبود و این اقدامات در تاریخ توسعه ی استان بی نظیر است.

مهندس خداداد خالق پناه به اقدامات بی نظیر سپاه فتح در روزهای سخت کرونایی اشاره کرد وگفت برگزاری کمیسیون عالی پزشکی در استان جهت بررسی پرونده های پزشکی بسیجیان ورزمندگان استان از عملکرد ماندگار فرماندهی سپاه فتح در استان می باشد

سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد گفت ؛ من سرباز نظامم وان شاءالله این مهم در عمل در حوزه ی ارتباطات ومخابرات با همت وبهره گیری از پناسیل همکاران متخصص ،فنی یکدل وبی ادعای منطقه به اثبات خواهدرسید و به صورت دوره ای گزارش عملکرد جهت استفاده از نظرات علمی وتخصصی سردار فرماندهی سپاه فتح استان به استحضار خواهد رسید.

در ادامه این نشست صمیمی سردار خرمدل فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه بویراحمد ضمن تبریک انتخاب شایسته مهندس خداداد خالق بنا گفت ؛ شرکت‌هایی مثل مخابرات، برق و گاز تخصصی هستند و مدیران این مجموعه نیز می‌بایست تخصصی و فنی باشند والحمدلله رزومه مهندس خالق پناه نشان از تخصصی و فنی بودن هست و این انتصاب در استان رابه فال نیک می‌گیریم.

سردار خرمدل در بخش دیگری از صحبت‌های خود به توسعه و نارسایی های موجود اشاره کرد گفت؛ در توسعه این استان همه سهیم هستند و هر شخص باید متناسب با جایگاه و شرح وظایف سازمانی خود نقش آفرینی کنند .

فرمانده سپاه فتح استان در ادامه به پایش تصویری اشاره کرد وگفت :یکی از معضلات اصلی این استان پایش تصویری است و شهرداران استان باید به ضرورت این مهم پی برده باشند وقطعا مخابرات آمادگی لازم جهت همکاری با شهرداری های استان را دارد.

سردار خرمدل در بخش پایانی صحبت های خود به اعلام آمادگی سپاه فتح استان اشاره کرد و گفت :سپاه فتح حامی مخابرات هست و و هر جایی که احساس شود نیاز به کمک هست این آمادگی صد درصدی وجود دارد و انشالله سرپرست مخابرات منطقه با همکاری کارکنان با قدرت و قاطعیت وتکیه بر تخصص وتعهد سازمانی خود در توسعه زیرساختی استان تلاش شود وتلاشی که برای خشنودی خالق باشد قطعا با رضایت مردم همراه خواهد بود.

خبرازموسی اکبریان

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5923 توسط موسی اکبریان و در روز دوشنبه 30 اکتبر 2023 ساعت 13:50:22
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5919
25 / 10 / 2023 - 12:20

اعضای یک خانواده ایرانی‌تبار در غزه به شهادت رسیدند.

 به گزارش تحلیگران جوان و نقل از  اطلاعات آنلاین نوشت: همه اعضای یک خانواده ایرانی‌تبار در غزه به شهادت رسیدند. بهبهانی‌های غزه ایرانی تبار و از بهبهان خوزستان هستند که در گذشته به کویت و دیگر کشورها و مناطق عربی از جمله غزه مهاجرت کردند. خبرازموسی اکبریان خبرنگار تحلیلگران جوان  

همه اعضای این خانواده ایرانی‌تبار در غزه به شهادت رسیدند/ عکس

 به گزارش تحلیگران جوان و نقل از  اطلاعات آنلاین نوشت: همه اعضای یک خانواده ایرانی‌تبار در غزه به شهادت رسیدند.

بهبهانی‌های غزه ایرانی تبار و از بهبهان خوزستان هستند که در گذشته به کویت و دیگر کشورها و مناطق عربی از جمله غزه مهاجرت کردند.

خبرازموسی اکبریان خبرنگار تحلیلگران جوان

 

شهادت خانواده ایرانی تبار در غزه

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5919 توسط موسی اکبریان و در روز چهارشنبه 25 اکتبر 2023 ساعت 12:20:51
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5916
24 / 10 / 2023 - 21:51

ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب کشور

به گزارش تحلیگران جوان   ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب کشور، در شمال خوزستان و استان‌های ایلام، لرستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، البرز، تهران و برخی مناطق آذربایجان غربی رگبار باران و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. فردا بارش در دامنه‌های زاگرس واقع در نیمه شمالی خوزستان و استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه

به گزارش تحلیگران جوان   ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب کشور، در شمال خوزستان و استان‌های ایلام، لرستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، البرز، تهران و برخی مناطق آذربایجان غربی رگبار باران و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

آب و هوا

فردا بارش در دامنه‌های زاگرس واقع در نیمه شمالی خوزستان و استان‌های

چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی ادامه خواهد داشت.

خبرازموسی اکبریان خبرنگار تحلیلگران جوان

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5916 توسط موسی اکبریان و در روز سه‌شنبه 24 اکتبر 2023 ساعت 21:51:05
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5894
23 / 10 / 2023 - 23:20

عملکرد فوق العاده آبفای شهرستان چرام؛

برطرف شدن مشکل قطعی های مکرر آب روستای آرند

به گزارش تحلیلگران جوان، اصلاح خط انتقال روستای آرند از توابع شهرستان چرام به طول۷۰۰ متر وبودجه ۳میلیارد ریالی و با استفاده از لوله پلی اتیلن به صورت امانی تحت نظارت واحد بهره برداری آب منطقه وبامسِئولیت اجرایی پیمانکار شرکت ویلاسازان نسیم گستر در حال اجراست . .با انجام  خط انتقال آب روستای آرند مشکل

به گزارش تحلیلگران جوان، اصلاح خط انتقال روستای آرند از توابع شهرستان چرام به طول۷۰۰ متر وبودجه ۳میلیارد ریالی و با استفاده از لوله پلی اتیلن به صورت امانی تحت نظارت واحد بهره برداری آب منطقه وبامسِئولیت اجرایی پیمانکار شرکت ویلاسازان نسیم گستر در حال اجراست .
.با انجام  خط انتقال آب روستای آرند مشکل افت فشاروقطعی مکرر اب در پیک مصرف این روستا حل خواهد شد .

منوچهر علیپور مدیریت آبفای شهرستان چرام در گفتگو با خبرگزاری تحلیلگران جوان گفت:پروژه اصلاح خط انتقال آب روستای آرند با توجه به درخواست دهیار روستا وبه علت فرسودگی و عدم دسترسی به جاده ، جهت تعمیرات و قرار دادن خط لوله در مسیر کوهنوردی و ریزش کوه،شکستگی و قطعی آب روستا که از چشمه تامین می گردید با پیگیری آبفای شهرستان و نماینده محترم و فرماندار شهرستان و مساعدت مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب با توجه به اینکه تحت پوشش آبفا نبوده وبا بودجه سه میلیارد ریالی  از اعتبارات محرومیت زدایی تخصیص و توسط  مهندس قاسم مجیدی پیمانکار اجرا و پروژه با پیشرفت ۸۰ درصدی در حال اجراست .

علیپور  از نگرانی مردم روستا در استفاده از مردم آب روستا از آب قنات وچشمه قدیمی به این خبرگزاری گفت:  با توجه به اینکه تامین آب روستا در حال حاضر از چشمه و قنات قدیمی انجام می گیرد و این امر باعث نگرانی مردم و به علت کمبود آب در روستا جهت توسعه کشاورزی شده برنامه حفر چاه و تامین آب روستای آرند و سیوکی و آب کنارو در دست اقدام و توسط اداره امور عشایر در حال اجراست.

rpt

rpt

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5894 توسط admin و در روز دوشنبه 23 اکتبر 2023 ساعت 23:20:30
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5876
20 / 10 / 2023 - 14:10

ماهیت شرکت آب و فاضلاب بر تامین آب شرب سالم و پایدار مبتنی است؛

مشکل کاهش فشار آب روستای دره شیری شهرستان چرام برطرف شد

روستای دره شیری از توابع شهرستان چرام با توجه مشکل تنش آبی باعث نارضایتی اهالی این روستا شده بود وسالها با این مشکل دست وپنجه نرم میکردند بالاخره در برنامه ویژه ای که دکتر توفیقیان فرماندار شهرستان چرام به نام میز خدمت تدارک دیده بودند از مشکل چند ساله این روستا مطلع شده وفورا دستور

روستای دره شیری از توابع شهرستان چرام با توجه مشکل تنش آبی باعث نارضایتی اهالی این روستا شده بود وسالها با این مشکل دست وپنجه نرم میکردند بالاخره در برنامه ویژه ای که دکتر توفیقیان فرماندار شهرستان چرام به نام میز خدمت تدارک دیده بودند از مشکل چند ساله این روستا مطلع شده وفورا دستور رسیدگی نمودند که خوشبختانه در سریعترین زمان ممکن این امر به وقوع پیوست .

منوچهر علیپور مدیر آبفای شهرستان چرام در گفتگو با خبرنگار تحلیلگران جوان گفت: با اجرای طرح پکپارچه سازی آبفا شهری و روستایی، تلاش برای ارتقای سطح خدمات در شهرستان و علی الخصوص ساماندهی آب روستایی و تسهیل در بخش خدمات رسانی به این قشر با جدیت هر چه تمام تر در برنامه های کاری این شرکت قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با پیگیری های به عمل آمده توسط مردم ومسئولین ذیربط  وبا اصلاح شبکه آبرسانی مشکل کاهش فشار آب وتنش آبی درروستای دره شیری شهرستان چرام برطرف شدولوله گذاری به متراژ ۳۰۰متر با لوله ۳اینچ و از نوع پلی اتیلن و انتقال آب با فشار قوی به این روستا انجام پذیرفت

به گزارش تحلیلگران جوان، علیپور مدیر آبفا شهرستان چرام ضمن بیان این خبر اظهار داشت: ماهیت شرکت آب و فاضلاب بر تامین آب شرب سالم و پایدار مبتنی است، که در همین راستا صیانت از منابع آبی زیرزمینی و ضرورت مدیریت یکپارچه منابع آب امری مسلم تلقی می شود.

علیپور افزود ساخت مخزن جدید و اصلاح خط انتقال و شبکه توزیع با توجه توسعه روستا با اعتبار بالغ بر ۲۰میلیارد ریال و پیگیری نماینده ومدیرعامل محترم شرکت مهندسی آب وفاضلاب استان و فرماندار وبخشدار شهرستان اجرا میگردد.

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5876 توسط admin و در روز جمعه 20 اکتبر 2023 ساعت 14:10:44
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5852
11 / 9 / 2023 - 17:00

به گزارش تحلیگران جوان، مهندس حسین جعفری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام به مناسبت فرارسیدن دوازدهم شهریور روز بهورز پیام تبریکی را منتشر کرد. متن پیام بدین شرح است: بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم روز دوازدهم شهریور ماه روز زحمتکشان گمنام نظام جامع سلامت گرامی باد. آموزش مراقبتهای بهداشتی، پیشگیری از ابتلاء به بیماری

به گزارش تحلیگران جوان، مهندس حسین جعفری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام به مناسبت فرارسیدن دوازدهم شهریور روز بهورز پیام تبریکی را منتشر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
روز دوازدهم شهریور ماه روز زحمتکشان گمنام نظام جامع سلامت گرامی باد.
آموزش مراقبتهای بهداشتی، پیشگیری از ابتلاء به بیماری و جمع آوری آمار و اطلاعات از مهمترین و اساسی ترین اقدامات حوزه بهداشت و درمان است که در خانه های بهداشت توسط افرادی پر تلاش و دلسوز در نقش بهورز انجام می شود.
بهورزان تلاشگران خط مقدم عرصه بهداشت و درمان هستند که جامع ترین خدمات را در این حوزه با کمترین امکانات و در سخت ترین شرایط و به نیازمندترین افراد ارائه می کنند.
۱۲ شهریور که به نام روز بهورز نام گذاری شده فرصتی است تا از زحمات و تلاش های بنیادین و موثر این عزیزان قدر دانی و تشکر نماییم و به همین بهانه ضمن تبریک به همه بهورزان دلسوز، توانمند و شایسته شهرستان چرام، برای آنان آرزوی توفیق و سلامتی داریم و امیدواریم بتوانیم در حد امکان شرایط مناسب را برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر آنان به جامعه هدف فراهم آوریم.

مهندس جعفری مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان چرام

خبرازموسی اکبریان خبرنگار تحلیلگران جوان

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5852 توسط موسی اکبریان و در روز دوشنبه 11 سپتامبر 2023 ساعت 17:00:24
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5775
3 / 9 / 2023 - 12:25

پیام تسلیت دکترتوفیقیان به مناسبت درگذشت ازاده وجانباز سرافراز مرحوم محمد رشید سرمستی

بسم الله الرحمن الرحیمانا لله و انا الیه راجعونعظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون همت آزادگان سرافرازی است که بر سر پیمان ماندند و در اعتلای خط سرخ شهادت و میراث گرانقدر شهدا کوشیدند.بانهایت تأسف و تأثر رحلت آزاده گرانقدر و جانباز سرافراز مرحوم مغفور “محمد رشید سرمستی ” رابه جامعه ایثارگری و خانواده آن

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون همت آزادگان سرافرازی است که بر سر پیمان ماندند و در اعتلای خط سرخ شهادت و میراث گرانقدر شهدا کوشیدند.
بانهایت تأسف و تأثر رحلت آزاده گرانقدر و جانباز سرافراز مرحوم مغفور “محمد رشید سرمستی ” رابه جامعه ایثارگری و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض می نماییم و صبر جمیل و شکیبایی برای بازماندگان و علو درجات و رحمت واسعه الهی و همجواری با سالار و سرور شهیدان برای آن آزاده معزز از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

سیدعبدالرحمن توفیقیان

فرماندار شهرستان چرام.

خبرازموسی اکبریان

ثبت شده در سایت Tahlilgaranjavan.ir طی شماره 5775 توسط موسی اکبریان و در روز یکشنبه 3 سپتامبر 2023 ساعت 12:25:10
© Copyright 2023 http://tahlilgaranjavan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر