کد خبر : 1295
تاریخ انتشار : شنبه 10 آوریل 2021 - 16:57

نامه ای به دستگاه های نظارتی استان/جولان رسانه ها در چرام مظلوم و آتش بیاری ناخبرنگاران

نامه ای به دستگاه های نظارتی استان/جولان رسانه ها در چرام مظلوم و آتش بیاری ناخبرنگاران

خطابه ما به سازمان بازرسی،اداره کل اطلاعات ،دادگستری ،استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است .چرام مظلوم است،این روزها داغداراست عزادارا سرنوشت تلخی است که برایش رقم خورده،نخبگانی که پرپر میشوند و خانواده هایی که اواره و اتحادها و برادری های مثال زدنی که امروز هیچ نشانی از انها نیست. اتفاقات تلخ چرام

خطابه ما به سازمان بازرسی،اداره کل اطلاعات ،دادگستری ،استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است .
چرام مظلوم است،این روزها داغداراست عزادارا سرنوشت تلخی است که برایش رقم خورده،نخبگانی که پرپر میشوند و خانواده هایی که اواره و اتحادها و برادری های مثال زدنی که امروز هیچ نشانی از انها نیست.


اتفاقات تلخ چرام بویژه اتفاق دردناک شب گذشته ضربه ای بر روان همه وارد کرده است و باید برای ارامش دیارمان دست به دعا برداریم.


این رخدادهای ناشایست و نامیمون و دردناک محکوم است وکسی قطعا پیدا نمیشود از این حرکت ها دفاع نماید .


آن چیزی که پیداست در پس این اتفاقات که در نوع خویش جنایت هستند متاسفانه برخی رسانه ها که ناخبرنگارانی نیز آنها را پشتیبانی میکنند اقدام به انتشار متن هایی می کنند که روح وروان مردم چرام رابیشتر ازرده می کند و تنش را دراین دیار دوچندان می نماید.


در ساعات گذشته متنی باعنوان نامه جوانان چرامی در برخی رسانه ها منتشر شد که هیچگونه منبع معتبری ندارد و کمتر جوان چرامی از آن اطلاع دارد چه برسد به اینکه نوشته خیل عظیم جوانان چرام بوده باشد.


به راستی چرا دستگاه های نظارتی یکبار تاکنون با نوشته های اینچنینی که اهداف خاصی رادنبال می کند و ریشه در افکار واپس زدگان و کناررفتگانی است که نگاهی به پست ها و امتیازات ویژه داشته اند اما باهوشیاری مسیولان دولتی و نظارتی دست خالی مانده و به زعم خود دنبال انتقام گرفتن در فضای مجازی هستند برخورد قاطع نمی نمایند.


فرماندار محترم ،مسیولان قضایی و انتظامی هر کس در جایگاه خود در حال مدیریت اوضاع و پرهیز از تنش افرینی هستند اما این به اصطلاح ناخبرنگاران ورشکسته که جایگاهی دررسانه های استان ندارند با انتشار متن های هدف دار به ایجاد تنش و چنددستگی دامن می زنند که می طللبد تمامی دستگاه های ذیربط یکبار برای همیشه بابررسی دقیق ریشه این نگاه ها و خبرهای کذب و متن های سفارشی را بخشکانند.


باید از انتشاردهندگان چنین بیانیه هایی حقیقت و واقعیت بیانیه مشخص و به اطلاع افکار عمومی صحت و سقم ان رسانده شود.


اگر این متن های هدفدار کار یک یا دونفر است چرا به اسم جوانان چرام نوشته می شود؟چرا اززبان خودشان نمی نویسند و چرا در شهر تنش افرینی می کنند.


و ازاداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان توقع داریم با شدت و با قاطعیت برای جلوگیری از هرج و مرج رسانه ای با این ناخبرنگاران برخورد کند.

لذا امیداست دادگستری محترم استان،استاندار پرتلاش استان،نیروهای نظامی و انتظامی و سایر اداره های نظارتی درنگ نکنند و با ورود به این موضوع زمینه تنش افرینی بیشتر را به برخی افراد مغرض در فضای مجازی ندهند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار